O blogu

Hej ho!

Bardzo mi miło, że tutaj jesteś 🙂 Skoro już tutaj zajrzałeś, to proszę rozgość się najlepiej z filiżanką kawy, notesem i uśmiechem na twarzy. Zanim opowiem Ci coś o sobie, chciałabym żebyś uświadomił sobie jedną, bardzo istotnę rzecz. Mianowicie:

Sposób w jaki będziesz postrzegał mojego bloga zależy od Ciebie.

Może zamkniesz laptopa zainspirowany, może stwierdzisz, że właśnie straciłeś/aś 5 minut swojego czasu, a może uświadomisz sobie coś, co obróci Twoje życie o 180 stopni. Nie potrafię tego przewidzieć więc po prostu zdecydowałam się zaoferować Ci mój czas i moje treści, a Tobie pozostawiam decyzję co z tym zrobić.

A teraz opowiem Ci coś o sobie.

Kim nie jestem?

Bądźmy szczerzy: nie jestem ekspertem w żadnej dziedzinie, porządnego wykształcenia też mi w zasadzie brak, nie udaję Twojego coacha i nie jestem osobą, która zmieni Twoje życie (to jest Twoja działka). Zatem…

Kim jestem?

  • Nauczycielką Jogi i medytacji
  • Pasjonatką Podróży i Fotografii
  • Minimalistką

Czyli…

Młodą i ambitną dziewczyną, która w wieku 19 lat postanowiła wywrócić swoje życie do góry nogami z wiarą, że inwestując odpowiednią ilość czasu i energi we własny rozwój, będę w stanie świadomie kreować swoje życie. Taki mały eksperyment, którego efekty przerosły moje najśmielsze oczekiwania.

Brzmi jak „woo-woo”, nieprawdopodobnie, głupio, dziecinnie?

Być może. Nie mogę jednak ukrywać, że minione lata były najcudowniejszym okresem w moim życiu. Nie mogę też ukrywać, że odkąd wiem, jak chcę żeby moje życie wyglądało, wszystko w jakiś cudowny sposób zaczęło się lepiej układać.

Oczywiście, nic nie przyszło samo. Nie wszystkie doświadczenia były przyjemne i pomocne. Nie każdy pomysł okazuje się genialnym i nie zawsze mój dzień jest piękny i słoneczny…

ALE…

Od rozpoczęcia mojej przygody wiele się o sobie nauczyłam. Doświadczenia które zdobyłam są już na zawsze moje, lepiej zrozumiałam ludzi dookoła mnie, stałam się mniej zestresowana, otworzyłam sobie nowe możliwości i zaczęłam akceptować z pokorą to, co mnie spotyka. W efekcie, poznałam niesamowitych ludzi i po prostu nauczyłam się świadomie brać odpowiedzialność za moje własne życie, decyzje i moją przyszłość.

Przestałam konsumować i kopiować, a zaczęłam kreować.

Znalazłam narzędzia dzięki którym udało mi się zmienić moje nawyki, nastawienie do życia i które umożliwiły mi znajdowanie rozwiązań do napotykanych problemów. Właśnie tymi źródłami, informacjami, inspiracjami i narzędziami chciałabym się z Wami podzielić. Bez ściemy i bez hokus-pokus-czary-mary. Ja po prostu zobowiązuję się do dzielenia się swoimi treściami, bez oczekiwania niczego w zamian. To Ty decydujesz czy jest tu coś dla Ciebie. Moja podróż dopiero się rozpoczyna.

Zapraszam do wymiany doświadczeń i eksperymentowania ze mną. 

Kas